Neler yeni

Paax Eğitim Açıldı!

x

Developer
Yönetici
Ticaret
5 (100%)
Yeni Nesil Webmaster Platformu derken farklı bir anlamdan bahsediyorduk. Güvenliğin üst seviyede tutulduğu, gerçekten bilgi paylaşımlarının olduğu, boş sohbetlerin, alakasız kategorilerin olmadığı bir webmaster platformu.

Satıcının hatalarını görmezden gelmeyen, iki tarafında haklarını koruyan bir platform sloganı ile çıktığımız bu yolda, sizler ile birlikte büyüyoruz ve büyümeye devam edeceğiz.

Paax Eğitim

Her ay 2 adet eğitim yayınlayacağımız bu platformda ücretli satış yapmayı düşünmüyoruz. Ekstra olarak ileride üyelerimiz eğitimlerini/kurslarını satışa sunup PaaxPay ile ödeme alabilir.

Yeni sipariş ettiğimiz sunucumuz gelene kadar haftada eğitim sayısı kadar üyeyi seçip, kullanıcı bilgilerini özel mesaj yolu ile göndereceğiz. Bu üyelikleri seçme kriterimiz tamamen aktifliktir. Sitede geçirdiği zaman, yaptığı katkılar vb.

https://paax.org/egitim/

Kendinize iyi bakın, daha güzel günlerde görüşmek üzere. Yenilikler yakın!

Son düzenleme:
Bekâ @Bekâ , :D:D:D

Peki x @x sunucunuz geldiğinde herkes izleyebilecek mi? Bu arada teşekkür ederim ekndi adıma böyle bir organizasyon için

PhpMaster

<?php echo 'Hello, World!'; ?>
Moderatör
Ticaret
3 (100%)
Bekâ @Bekâ , :ROFLMAO::ROFLMAO:

Hayırlı uğurlu olsun hepimiz adına. Bundan sonraki güncelleme daha iyi olacak.:sneaky:

Ticaret
2 (100%)
Peki bizim sonradan haberimiz olması:( Demirci @Demirci bir ücretsiz eğitim biz çekelim birlikte ne dersin?

Merak uyandıran bir forum olma yolunda ilerliyor, zamanında ben de bir çok forum sitesi kurup yönetim. Ve şunu öğrendim; üyelere ne kadar değer veren bir forum olursa her zaman en iyisi oluyor.